5 februari op ZO!34, Sportverkiezing gemeente Coevorden

Sportverkiezing. Foto: Gemeente Coevorden

Op zaterdag 5 februari vind de Sportverkiezing van de gemeente Coevorden plaats. Wie is jouw sportieve nummer 1?

Bewogen sportjaar
Het was een bewogen sportjaar. Een jaar waarin veel niet kon. Maar ook een jaar waarin veel inwoners en sportaanbieders in onze gemeente toch in beweging bleven omdat zij keken naar wat wél kon. En een jaar waarin we in september massaal terug naar de sport gingen. Tijdens de Nationale Sportweek, zetten we samen met lokale sportaanbieders ‘sporten en bewegen’ in onze gemeente in de schijnwerpers.

Huidige situatie
Op dit moment hebben we opnieuw te maken met vergaande coronamaatregelen, waardoor sporten een stuk lastiger is. Juist daarom willen we, samen met onze inwoners terugkijken naar wat er in 2021 op sportief gebied wél is gebeurd. Daarbij vragen we jou om mee te kijken en jouw sportieve nummer 1 voor te dragen voor de sportverkiezing in de gemeente Coevorden. Dat kan jouw nummer 1 sportman, sportvrouw , sporttalent en sportploeg zijn. Die gaan we voordragen voor de provinciale sportverkiezing. Speciaal voor de gemeente Coevorden hebben we nog een vijfde vrije categorie. Daarin kun je bijvoorbeeld jouw sportvrijwilliger van het jaar nomineren.

Vrijwilligers
Op dit moment hebben we opnieuw te maken met vergaande coronamaatregelen, waardoor sporten een stuk lastiger is. Juist daarom willen we, samen met onze inwoners terugkijken naar wat er in 2021 op sportief gebied wél is gebeurd. Daarbij vragen we jou om mee te kijken en jouw sportieve nummer 1 voor te dragen voor de sportverkiezing in de gemeente Coevorden. Dat kan jouw nummer 1 sportman, sportvrouw , sporttalent en sportploeg zijn. Die gaan we voordragen voor de provinciale sportverkiezing. Speciaal voor de gemeente Coevorden hebben we nog een vijfde vrije categorie. Daarin kun je bijvoorbeeld jouw sportvrijwilliger van het jaar nomineren.

Nominaties
De nominaties voor de Sportverkiezing kan u zelf aandragen. Was/waren jouw sporttopper(s) in 2021 woonachtig in de gemeente Coevorden? En hebben zij een prestatie neergezet die op lokaal, regionaal of zelfs landelijk niveau in het oog sprong? Nomineer dan nu! Dat kan eenvoudig via het nominatieformulier van de gemeente Coevorden. Nomineren kan tot zondag 9 januari 2022.

Verkiezing live te volgen
De Sportverkiezing van de gemeente Coevorden wordt live uitgezonden op ZO!34 en is ook te volgen via een liveblog.