2x Entreetickets Anholts t.w.v. €55

€ 18,-
€ 18,-

Item is gesloten

Lekker een dagje relaxen doe je bij Thermen & Wellness Anholts in Schoonebeek. Bied daarom mee op deze twee entreetickets ter waarde van in totaal €55,-. De tickets bieden toegang tot Anholts en het saunabad, extra behandelingen zijn niet inbegrepen maar kunnen uiteraard tegen betaling worden toegevoegd. De tickets zijn geldig tot en met 25 november 2019 en bieden toegang op maandag tot en met vrijdag met uitzondering van de feestdagen.

Thermen & Wellness Anholts is gevestigd in het prachtige beekdal-landschap van het oliedorp Schoonebeek, in de toeristische gemeente Emmen. Gelegen in de mooie provincie Drenthe in het zicht van de Duitse grens, is Thermen & Beautycentrum Anholts op dit moment één van de meest bekende thermencentra van Noord-Nederland.

Anholts heeft geen badkledingdagen maar wel een aantal woensdagen een damesdag.

Tags: sauna, spa, anholts, schoonebeek, relax, massage, wellness, thermen

Afbeeldingen

Reacties ()